Blogdan Satış Ortaklığı Yaparak Para Kazanma


Satış Ortaklığı Yöntemiyle Blogdan Para Kazanma

Satış Ortaklığı Yöntemiyle Blogdan Para Kazanma

Boş saatlerimizin büyük bir bölümü sosyal medya, Google, Youtube ve benzeri platformlarda gezinmekle geçiyor. Bunu bilen şirketler kendi sitelerinin veya ürünlerini daha fazla kişinin görmesi ve markalarını tanıtmak için Google'da kendi ürünlerini tanıtan blog yazarlarına ürünün satışı halinde belli bir komisyon ücreti ödüyorlar. Bu sayede hem blog yazarları para kazanıyor hem de şirketler daha fazla müşteriye ulaşabiliyor. Satış ortaklığı yapmak kolaydır lakin bu işten para kazanmak biraz zordur. Nedeni ise satış ortaklığı yapacak sitelerin ziyaretçi sayısıdır. Ziyaretçi sayınız az ise sitenizde paylaştığınız şirketlere ait ürünleri az sayıda kişi görüntüleyecek belki de satış yapamayacaksınız. Bu sebeple bu işi yapabilmek için sitenizin aylık en az yirmi bin ziyaretçisinin olmasını öneririm. Satış ortaklığından para kazanabilmeniz için ziyaretçi sayınız kadar sitenizin konusuyla alakalı ürünleri sitenizde yayınlamanız da çok önemlidir. Örneğin futbol konusunda yazı yazıyorsanız şirketlerin futbol ürünlerini sitenizde yayınlayarak kişilerin ürünleri almasını sağlayabilirsiniz. Aklınıza ''Peki neden sen sitende satış ortaklığı yapmıyorsun'' gibi bir soru gelebilir. Sitemde henüz bu yazıyla birlikte yayınlanmış 8 adet yazım bulunuyor ve sitemde şu anda yeterince trafik yok. İlerleyen zamanlarda satış ortaklığı yapabilirim.

Satış Ortaklığı Yöntemi Güvenilir Midir?

Yeterli sayıda içeriğe ulaşmış ve ziyaretçi sayısı gayet iyi olan kendinize ait bir blog siteniz var fakat satış ortaklığı yönteminin güvenilir olup olmadığını veya kazandırıp kazandırmadığı konusunda şüphe içerisinde olabilirsiniz. Merak etmeyin bu gayet doğal bir durumdur. Satış ortaklığı yöntemi güvenilir ve birçok kişinin para kazandığı yöntemdir. Satış ortaklığını en iyi şekilde yapabilmeniz ve güvenilir bir şekilde bu işten para kazanmanız için internette birçok kaynaktan araştırma yaptım. Araştırmalarım sonucu iyi gelirler elde edenlerin kullandığı ve memnun kaldığı satış ortaklığı sitelerine göz attım. Bu siteleri sizlerle detaylı bir şekilde paylaşacağım. Şimdi isterseniz satış ortaklığı yapabileceğiniz güvenilir siteleri birlikte inceleyelim.

Satış Ortaklığı Yapılabilecek Siteler

1- Gelir Ortakları: Yerli ve güvenilir bir site olan Gelir Ortakları sitenizden satış ortaklığı yapmanızı sağlar. Sadece satış ortaklığı yöntemi ile değil daha birçok reklam yöntemiyle sitenizden para kazanmanızı sağlayan sitedir. CPC( Tık başına para kazandıran), Cpm( Bin görüntülenme başına para kazandıran), İnterstitial( 8-10 saniyelik), mobil ve uygulama reklamları ile sitenizden para kazanmanızı sağlar. Sitenin satış ortaklığı paneline buradan girerek başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylanırsa para kazanmaya başlayabilirsiniz.

2-X Ticaret: X Ticaret birçok site sahibinin kazanç sağladığı popüler bir satış ortaklığı sitesidir. Siteye 25 TL gibi bir ücret ödeyerek kazanmaya başlayabilirsiniz. X Ticaret ile maksimum kazanç sağlayabilmeniz için Master Kazanç eğitim setini satın alabilirsiniz. Araştırmalarım sonucu Master Kazanç eğitim setiyle çok iyi para kazanan site sahipleri olduğunu açıklayalım. Siteye buradan kaydolabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Her gün araştırmalar yaparak, faydalı içerikler üretmeye çalışıyorum. Bu emeğin karşılığında sadece yazımın daha fazla kişiye ulaşması için altta bulunan ''Yazıyı Paylaş'' kısmından yazıyı sosyal hesaplarınızda paylaşmanızı rica ediyorum. E-posta aboneliğine de abone olursanız çok sevinirim. Yeni yazılarımdan ilk sizin haberiniz olur. Eksiklerimi, Hatalarımı ve belirtmek istediğiniz her şeyi yorumlara yazabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum. Takipte Kalın👈


EmoticonEmoticon